Денис, Знавець 28-го вересня

86523519 

В мене неодноразово траплялося так, що я не знав відповіді на якесь питання і тому доводилось починати новий раунд. І все ж таки я це зробив! Таке враження, наче я виграв серйозні змагання.

Довелось подивитись багато кліпів української естради. Здається, один мені навіть сподобався. Хоча я не впевнений.

Я захоплююсь спортивною риболовлею. Коли всі безперервно ловлять рибу, то страждає вся екосистема і риби стає все менше. А так зберігається вся обрядовість – азарт, кайф від здобичі, сам процес – і риба лишається цілою. Я вірю, що колись вона мені віддячить і клюне тоді, коли мені це дуже знадобиться. Одного разу на змаганнях я виловив карпа вагою майже 13 кілограмів. І відпустив. Хай собі живе.

Це може дивно звучати, але я не люблю рибні страви. Хіба що в’ялену до пива можу з’їсти. Паста набагато смачніша за будь-яку рибу.

Я запеклий фанат «Шахтаря», тож «Донбас Арена» для мене є найкращим місцем. Я регулярно там буваю на матчах. Це такий заряд позитиву!

Цікаво, що в моїй сім’ї всі вболівають за «Динамо». У нас із батьком вже склалась добра традиція: він вітає мене з поразками «Шахтаря», а я вітаю його з поразками «Динамо».

В світовому футболі найкрутіша «Барселона».

Я дуже пишаюсь своєю сім'єю, а особливо – бабусею та дідусем, які були фронтовиками.

Дід, до речі, був кулеметчиком на винищувачі, декілька разів горів, форсував Дніпро і дійшов майже до Берліну. І куди зараз поділись такі чоловіки?

Я хотів би винайти машину часу та подивитись, наприклад, що буде в 2030-х роках. А потім повернутися в наш час і почати все виправляти.

Що стосується музики, то в мене дуже широкий смак – від класичної музики до даб-степу.

В цьому житті у мене все є і мені всього вистачає. Я щасливий.

Попереднiй запис
Анатолій, Знавець 27-го вересня
Наступний запис
Валентина, Знавець тижня (1 – 7 жовтня)

Коментарів немає

Мультимедіа

Запитання i відповiді:

Дякуємо!
Ваше запитання було успiшно додано.
Як тільки його прогляне модератор, воно з'явиться на сайтi.

Не зареєстровані? Зареєструйтесь!

Вхід:

Е-пошта або телефон
Пароль

Забули пароль? Вам сюди .