«ПОДІЛІТЬСЯ ЛЮБОВ'Ю ДО УКРАЇНИ», УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Проект «Поділіться любов'ю до України» http://iloveukraine.com.ua адаптований для користування з персонального комп'ютеру, а також з термінального пристрою абонента.

Для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар» та DJUICE, а також для контрактних абонентів «Київстар» за умов користування стандартними точками доступу* при відвідуванні iloveukraine.com.ua з термінального пристрою інтернет-трафік безкоштовний.

Для абонентів Beeline, а також для абонентів інших операторів рухомого (мобільного) зв'язку при відвідуванні iloveukraine.com.ua з термінального пристрою плата за інтернет-трафік справляється у відповідності до діючих тарифних планів операторів рухомого (мобільного) зв'язку.

Для зручної публікації на сайті Проекту фотозображень використовуйте відправку MMS на короткий номер доступу 380. Послуга відправки фото у MMS доступна та безкоштовна для абонентів «Київстар», DJUICE та Beeline:

  1. Сфотографуйте красу України.
  2. Відправте фото на короткий номер 380 у MMS повідомленні із зазначенням теми повідомлення.

* Стандартні точки доступу:

Для контрактних абонентів «Київстар» – www.kyivstar.net, wap.kyivstar.net

Для абонентів передплаченого зв'язку «Київстар» - www.ab.kyivstar.net, wap.ab.kyivstar.net

Для абонентів DJUICE – wap.djuice.com.ua, www.djuice.com.ua
Абоненти, що при відвідуванні http://iloveukraine.com.ua користуються точками доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net оплачують вартість трафіку відповідно до тарифних планів за якими вони обслуговуються.