Про Проект

Як добре ви знаєте Україну? Її історію, географію, культуру, традиції, видатні події, людей, справами яких варто пишатися, факти сучасного життя нашої країни?

«Київстар» створив Проект «Знай Україну» з метою заохотити українців знати більше про свою країну. Проект було створено для усіх, хто хоче знати про Україну більше та готовий довести, що його знання найкращі.

Щодня «Київстар» визначав знавця на 20 000 грн., щотижня – знавця на 80 000 грн., а у фіналі – кращого знавця України, який отримав 1 000 000 гривень. 89 учасників стали Знавцями дня, 13 – Знавцями тижня і 1 Знавець проекту. Він вірно відповів на 88 питань за 30-хвилинниу SMS-сесію.

Загалом за три місяці перебігу проекту учасники отримали близько 4 млн. запитань і дали близько 2,6 млн правильних відповідей.

Проект привернув до себе велику увагу. Загалом у опитуванні взяли участь біля 500 тисяч учасників — пересічні українці з усіх регіонів. Кількість SMS-сесій, яку вони пройшли, склала майже 900 тис.

Щоб стати головним знавцем України та отримати 1 млн. грн. потрібно було взяти участь у проекті «Знай Україну» з 1 серпня по 28 жовтня 2012 року.

Наразі доступна безкоштовна онлайн-версія тесту знань на українську тематику — аналог «Знай Україну» — який може пройти кожен бажаючий.

Проект «Поділіться любов’ю до України»
жовтень 2011 - червень 2012:
  • понад 100 тисяч фото з різних куточків країни,
  • понад 1 млн. відвідувачів,
  • «золото» Київського міжнародного фестивалю реклами,
  • «золото» конкурсу SABRE Awards 2012 (Брюссель) за кращий проект у номінації «Телекомунікації»,
  • любов до України у наших серцях.

Запитання i відповiді:

Дякуємо!
Ваше запитання було успiшно додано.
Як тільки його прогляне модератор, воно з'явиться на сайтi.

Не зареєстровані? Зареєструйтесь!

Вхід:

Е-пошта або телефон
Пароль

Забули пароль? Вам сюди .